Kolposkop instrukcja

Kolposkop to nieodzowne urządzenie, które jest powszechnie brane w zasięgu wykonywania badań połączonych z chorobami szyjki macicy. Służy do badań cytologicznych rozmazów pochwowo-szyjkowych.

http://sk.healthymode.eu/multilan-active-priprava-na-vyrazne-zlepsenie-sluchu/Multilan Active. Príprava na výrazné zlepšenie sluchu

Obecnie wszystkie kolposkopy są nowoczesne i wygodne w użyciu. Jest możliwość trwałej archiwizacji dynamicznych obrazów, które obserwuje się w daniu. Nowoczesna elektronika i pantografy dają szansę wykonywania precyzyjnych trendów w każdej stronie, dzięki czemu badanie kolposkopowe jest mocno gładsze a niezwykle proste. Zdecydowana większość typów jest urządzona w celi cyfrowe, dzięki którym można archiwizować przebieg badania. Zapis że wynosić właściwość kolpofotografii, archiwizacji cyfrowej na nośnikach elektronicznych lub osoba zapisu video. Pokazuje się na chwila ważnych cech, którymi winien się odznaczać dobrej formie kolposkop. Przede każdym pragnie być narzędziem najwyższej jakości. Musi zapewniać rewelacyjną kondycję obrazu, wyraźne zdjęcia oraz filmy również musi być urządzony w oprogramowanie specjalistyczne, dzięki któremu będzie bogata przygotować wnikliwej analizy zebranego materiału wizualnego. Dzieli się też jako największa stabilność urządzenia. Układ optyczny doskonałej formy kolposkopu zazwyczaj bazuje na soczewkach niemieckiej produkcji. Układ optyczny powinien stanowić też wyposażony w kilka trybów przybliżania. Najlepsze przykłady umożliwiają 20-krotne przybliżenie. Przy wyborze kolposkopu należy także zwrócić opinię na teren ogniskowania oraz zakres ustawiania ostrości. Im wyższy, tym daleko. Najlepsze urządzenia wymagają być urządzone w ramię pantografu, które da swobodny i wyraźny trend w jakiejkolwiek możliwej płaszczyźnie. Ramię winno być zaopatrzone w drogę blokady, dzięki dlaczego będzie je wolno pominąć skierowane we wybranym kierunku.