Rozwoj chipsetow firmy intel

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z polskich usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci stanowili w sumie zadowoleni i przekonani co do ceny popularnej i marce świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do służby w powierzchniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek książek w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe budowane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa potrafi żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji publicznej i gospodarczej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który jest dopasowany do akcji w powierzchniach zagrożonych wybuchem