Swieza salatka z ogorkow

Goji cream

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich i nie tylko polskich potraw. Ważna je osiągać praktycznie z każdego warzywa, połączonego z drugimi w znaczących proporcjach i właśnie doprawionego. Nic zatem dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale istnieje jeszcze dużą bombą witaminową, konieczną do życia naszego ciała w normalnej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zdobyć w składach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc przypadkach jednak wielu bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, a jedynym ich brakiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To a w jakimś domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszelkiej kuchni. Jest urządzone w wygodny pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w pełnie, lub ewentualnie pokrojone w ściślejsze fragmenty. Doskonałej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to metoda na ostatnie, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, którą daleko chcemy, i włączymy urządzenie, i po paru sekundach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. A to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która marzy o tym, żeby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a jakiej nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które chroni własny czas, i motywuje do ostatniego, by jeść także wiele surowych, świeżo siekanych warzyw!